Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa - koniec

3. 9. 2009
Moji milí,

vďaka všetkým, čo vyjadrili svoj názor. Samozrejme hlavne Chali, že láskavo rozhodla. Najviac vám vyhovoval tento dizajn a tieto stránky. Takže som sa vynasnažila, aby vám to tak zostalo.

Pokračovanie Roku na webgardene je na adrese :

www.rokjakozadnyjiny.webgarden.cz

Myslím, že toto riešenie vyhovuje všetkým - máte svoj dizajn a ja mám vymoženosti webgardenu.

Tieto stránky zostanú zachované, takže ak ste na ne zvyknutí, nemeňte to, Rodina bude aj tu (alebo minimálne budete mať ten dojem ).

Všetky pripomienky sú samozrejme vítané. Nové stránky majú dva dni, takže to berte tak, že sa na nich pracuje.

Tak a už len jediné prianie - už aby bola nová kapitola z Leta.

Jimmi

PS. Znamená to samozrejme, že sa skráti prípravný čas medzi Letom a Rodinou.

 


 

Přehled komentářů

Webgarden (Sára, 30. 09. 2009 09:24)

Hurá. Vypadá to moc dobře.

:-) (drahokam, 12. 09. 2009 18:05)

Tak jsem mrkla a mne se to zdá moc dobré. Takže já jsem klidně pro wg

**** (Jimmi, 11. 09. 2009 16:05)

Takže myslím, že budete spokojní všetci. Mrknite a kritizujte vzhľad a nie obsah.
http://rokjakozadnyjiny.webgarden.cz/

Ten obrázok vyššie neposuniem, menu a témy majú prednosť, ale aspoň oddeľuje nové od starého.

 

:o) (Janka, 10. 09. 2009 22:36)

Mně osobně je to vcelku jedno. A když už je to vlastně rozhodnuté, tak tuplem. Zas si říkám, že změna je život a člověk je tvor přizpůsobivý...
Jé, setkání, to by bylo fajn potkat podobné blázny:o)

webgarden (chalibda, 10. 09. 2009 20:48)

tak prý vám mám jako laskavý diktátor oznámit, že se stěhujeme na webgarden. Takže vám jako laskavý diktátor sděluji: stěhujeme se na webgarden. RADUJTE SE!!!! ale nebojte, změna bude pomalá, zvyknete si, stránky budou hezké a dáme na vaše připomínky ke vzhledu. A taky už jsem slíbila, že zase budu chvíli překládat a co třeba zase jedbno setkání rokařů. Co třeba v momentě kdy se dopřekládá léto. Nám taky skončí léto.........

jsem za wg (LadyF, 10. 09. 2009 12:15)

Už jsem se rozhodla! :D Podle mě drtivá většina nehlasuje, protože jim je to v podstatě jedno. A že v anketě vyhrávámožnost 1... no, řekněme že je to o síle zvyku. Přesunutím Rodiny se pro čtenáře určitě toho moc nezmění. Ale nakonec bych to rozhodnutí nechala hlavně na Jimmi, protože ona s tím bude mít nejvíc práce. Když na to přijde, problém nemáms ani jednou možností, takže spokojená budu v každém případě.

teraz ma napadlo (Jimmi, 09. 09. 2009 14:49)

Veď Rodinu predsa môžeme zverejňovať na oboch miestach súčasne. Takže komu vyhovuje tento štýl, môže čítať tu, komu wg, tam. Mne tu vadí:
1. MENU a žiadne možnosti jeho upratania, designu, hocičoho. Je tu len jedno a dosť. To by som prežila.
2. NEMÁM žiaden prehľad o komentároch, na wg sa zobrazujú najnovšie príspevky bez ohľadu na to, ku ktorému sú článku. A to je to najväčšie plus z môjho pohľadu.

Wg má zase iné muchy, ale to je len o zvyku. Preto som sem dala ten link na OH na wg, aby ste si pozreli ako sa to číta tam. Nič viac.
Výhodou wg je aj to, že rozsah priestoru môže závisieť od vašej aktivity, za každé zobrazenie je kredit (podľa rozsahu reklamy od 2-7 kreditov za zobrazenie) a za každých 6000 kreditov môžem rozšíriť priestor o 10MB. Takže sa oň môžete zaslúžiť sami.

:) (koky, 09. 09. 2009 02:40)

Ja se do toho moc michat nebudu, pac tomu absolutne nerozumim. Zvykla jsem si na tyhle stranky a tak nejak mi k tehle povidce patri. Moc nevim, proc to chcete nejak menit (necetla jsem moc komentaru) mozna kvuli vetsi kapacite? Pak to celkem schvaluju. Vim, ze tu byly pred casem nejake problemy, kdyz byla kapca moc dlouha. A pak bylo teske pridavat komenty. Ale nevim, jestli to s tim ma co delat. Moc mi vyhovuje, jak jsou kapci psane tady. Dost velke pismo a dobre se to ste. Ne jako jinde, kde musim mzourat ocka. :) :) Proste a jasne. Jsem maximalne spokojena a nejspis bych nemenila. Smajliky se mi stejne vetsinou nelibi a prispevky si ctu tak jako tak. Tak to necham na vas, jak je to pro vas snazsi. A jinak diky moc za vsechno co pro nas delate. :) :)

Názor (Sára, 08. 09. 2009 16:52)

Pokud se tedy mohu vyjádřit tak mě obecně nevadí žádná varianta. Již jednou jsem četla povídku na webgarden a opravdu je tam více možností. Takže ať to dopadne jak chce já křičet nebudu :o). Jen prosím o takové barevné rozlišení aby se dala povídká krásně přečíst. Díky moc.

Aby sa vám ľahšie porovnávalo (Jimmi, 07. 09. 2009 21:45)

Toto je tá istá poviedka na estrankach a webgardene.
Reklamu si nevšímajte, je úmyselne nastavená v najväčšom rozsahu, aby sme získali kredity na webový priestor.
http://www.okultnihad.estranky.cz/
http://www.okultnihad.webgarden.cz/
Rodina by vyzerala rovnako, len v týchto farbách.

pro 1 (Elza, 07. 09. 2009 12:52)

pro 1 - já už jsem taková tradicionalistka...

Jimmi (Ypsilon, 05. 09. 2009 10:19)

No, všechno to má své pro a proti. Fakt je, že tyhle stránky už se načítají trochu pomaleji, jak je toho tady hodně... Na druhou stranu na wg by to byla změna, částečně nezvyk po té době, co tam už RJŽJ není.

Ypsilon (Jimmi, 05. 09. 2009 09:24)

Čo s tým má registrácia? Tú nepotrebuješ ani na wg. Len ak chceš, aby ti rátalo príspevky alebo niečo také, alebo si mal istotu, že si to naozaj napísal ty (že to niekto iný neposlal pod tvojím menom), tak sa prihlásiš. Ale inak nie. V 90% sa neprihlasujem, len vyplním meno a pošlem. A kód je už vyplnený - no proste starý dobrý Rok.

POZOR, neovplyvňujem, len vysvetľujem. :D

Rozhodně při starém. (Ypsilon, 04. 09. 2009 21:52)

Je to tu fajn a nemusí být ta registrace. Obojí tři (:D :D :D) má své proti a proti, takže je to takové sporné...

*** (Jimmi, 04. 09. 2009 21:14)

Lenže väčšina hlasuje za zotrvanie, však ich nútiť nebudeme. Presunala som ale na wg Okultného hada (už je aktualizovaný link v odkazoch) a jednotka je zatiaľ tiež na estránkach, takže som spokojná.

... (assez, 04. 09. 2009 18:43)

Fajn… takže nějakých 50 stran worďáckých 10 Times New Romanem vám na kapitolu bude muset stačit.

... (assez, 04. 09. 2009 18:30)

Já si taky myslím, že by to mělo jít. Zkusím to ještě u sebe. Někdo si sice na rozdělování stěžuje, ale u mě to s nějakými 15 stranami nikdy nebyl problém. Až na kopírování kurzívovaného textu z wordu. Jdu zkusit vložit tu… 96.

Dĺžka (Jimmi, 03. 09. 2009 13:10)

Asi nie, skúsila som 96. kapitolu z Roku, čo sa musela deliť aj tu a vyšla tam dokonca celá.

výber (JSark, 03. 09. 2009 11:56)

Ja som za tretiu možnosť, to vieš, ale mám jednu obavu: keďže sú tieto kapitoly tak dlhé, nebude s tým mať webgarden problém? Napríklad podobne ako na blog.cz, že sa tam zmestí len obmedzené množstvo textu a kapitola sa musí deliť.
Ha, práve som si predstavila Rodinu na blogu - "vážení, je zverejnená 23/25 15 kapitoly." Ble. :-(
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář